Toužíte navštívit Thajsko? Ať už vaše cesty povedou na pevninskou část, nebo dáte přednost dovolené na ostrově, máme pro vás skvělou nabídku! Právě teď můžete zakoupit zpáteční letenky za akční cenu od 7 690 Kč a to v mnoha termínech od letošního listopadu až do konce března 2022. Odlet je z dobře dostupného Berlína a cílovou destinací je Bangkok, nebo Phuket. Výběr záleží pouze na vás, s tímto tipem si totiž dovolenou naplánujete přesně podle svých představ. Thajsko vyniká nejen exotickou kuchyní, ale okouzlí vás i nespoutanou přírodou, nádhernými plážemi a typickou asijskou architekturou. V případě, že by vás dovolená v Asii lákala, ale netroufáte si cestovat na vlastní pěst, prozkoumejte nabídky organizovaných pobytů s cestovní kanceláří.

INFO KE KORONAVIRU: V Thajsku trvá nouzový stav. Všichni cestující jsou povinni se podrobit 14denní karanténě. Při pozitivním testu je povinná hospitalizace na vlastní náklady. Cesty na ostrov Phuket jsou umožněny v rámci programu Phuket Sandbox. Podmínkou je doložit kompletní očkování a negativní PCR test ne starší než 72 hodin. Žádost o vstup do Thajska můžete vyplnit na tomto odkazu. Kompletní podmínky najdete na stránkách ministerstva. 

<

TIP PRO VÁS: Pokud byste rádi vyzkoušeli individuální cestování, ale ještě s ním nemáte zkušenosti, spoustu rad a tipů naleznete v našem článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Ještě před cestou je určitě důležité si sjednat cestovní pojištění, porovnání těch nejlepších možností naleznete zde>> Před cestou si rozhodně nezapomeňte spočítat veškeré související náklady jako dopravu do Berlína, ubytování, MHD v Thajsku, pronájem dopravního prostředku nebo jídlo. Do Berlína se z Prahy dostanete pohodlně s dopravci Flixbus nebo RegioJet.

Ubytování v Thajsku můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking. O něco levněji může vyjít ubytování v soukromí, které můžete rezervovat na stránkách Airbnb. Doporučujeme vám si před nákupem všechny nabídky dobře porovnat. Za zváženou stojí i výběr ubytování s možností případného storna zdarma.

Pokud míříte z Berlína do Bangkoku a zpět, letenky za 7 690 Kč vybírejte v tomto přehledném kalendáři volných termínů.

Akční letenky na trase Berlín– Phuket- Berlín za cenu 7 990 Kč zakoupíte na stránkách ověřeného českého prodejce.

Thajsko z Berlína v mnoha termínech za 7690 Kč! (letenky tam i zpět)

1 komentář u „Thajsko z Berlína v mnoha termínech za 7690 Kč! (letenky tam i zpět)

  • 1.11.2021 (23:06)
    Trvalý odkaz

    Myslím, že v současné době Singapur neumožňuje návštěvu bez karantény v hotelu, jejíž cena několikanásobně převyšuje úsporu za cenu letenek. Singapur je nádherný, ale obávám se, že covidová situace se zřejmě jen tak nezlepší.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!