Akčních letenek z Vídně do Bangkoku za 10890Kč můžete využít k levné návštěvě Thajska a to i v období Vánoc, kdy bývají obvykle letenky mnoem dražší. Cena je za let tam i zpět, zahrnuje všechny poplatky i odbavené zavazadlo. Nyní je k dispozici celá řada termínů v podstatě přes celou hlavní sezonu. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Thajska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou se určitě pojistěte, cokoliv by se vám stalo jinak musíte platit z vlastní kapsy a to poměrně draho.  Je spoustu věcí, kde se dá ušetřit, ale jet do Asie bez pojištění, mezi ně nepatří. Ceny začínají na 9Kč za den – Online srovnání cestovního pojištění >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, zejména cenu ubytování dopravy z/na letiště. Jídlo je v Thajsku levnější (a chutnější) jak u nás, na tom ještě ušetříte. Záleží samozřejmě na míře luxusu a itineráři, ale při naší první cestě po Thajsku jsme se zvládli vejít do 1000Kč/den/2 osoby (nízkorozpočtově a nepočítám letenky). Dá se to samozřejmě levněji když člověk bude přespávat někde za pár dolarů, i podstatně dráž pokud bude volit resorty, kupovat si kde co a využívat různé atrakce – tohle berte spíš pro hrubou orientaci.

 

Ubytování řešte přes Booking nebo Agodu, která v Asii vychází často výhodněji. Chce to ale nabídky porovnat a pak se rozhodnout. Možné je i domlouvat ubytování na místě, ale rozumné je zajistit si ubytování alespon na prvních pár dní, než se aklimatizujete.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Bangkok – Vídeň za 10890Kč můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

Dostupný je v tuto chvíli i krásný termín 20. – 31. prosince pro ty, co chtějí v Thajsku osavit Vánoce.

 

Letenky do Thajska
Letenky do Thajska

 

Thajsko z Vídně v TOP sezóně včetně Vánoc za 10890Kč! (letenky tam i zpět, mnoho termínů)
Štítky:

2 komentáře u „Thajsko z Vídně v TOP sezóně včetně Vánoc za 10890Kč! (letenky tam i zpět, mnoho termínů)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!