Využijte levných letenek z Vídně a vydejte se poznávat krásy exotického Thajska. K dispozici je celá řada termínů a to i v průběhu července. Přiletíte do Bangkoku a odtud už se snadno dostanete kamkoliv potřebuje. Ty nejkrásnější pláže najdete na jihu Thajska, na severu vás zase okouzlí chrámy a příroda. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Thajska přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Na cestu rozhodně doporučuji uzavřít cestovní pojištění. Pokud ho nebudete mít, případné výdaje za zdravotní péči budete platit ze své kapsy. Přehledné online srovnání cestovních pojištění proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete autobusy Regiojet či Flixbus.

 

Před nákupem letenek si orientačně spočítejte všechny náklady včetně cesty do Vídně a zpět. Kolik utratíte v Thajsku je samozřejmě individuální, obecně se však jedná o velmi levnou zemi. Ubytování hledejte přes Booking nebo Agodu, která v Asii vychází často výhodněji. 

 

 

Letenky Vídeň–Bangkok–Vídeň za skvělých 11 290 Kč rezervujte zde v kalendáři termínů. V ceně letenky máte i odbavené zavazadlo do 23 kg.

 

Levné letenky do Bangkoku
Levné letenky do Bangkoku
Thajsko z Vídně i přes letní prázdniny za 11290Kč! (letenky tam i zpět, vč. odbaveného zavazadla)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!