Jestliže jste měli v plánu v následujících měsících zavítat do exotického Thajska, máte nyní ideální příležitost s akčními letenkami od společnosti Thai Air International! Zpáteční letenku z Vídně do Bangkoku nyní zakoupíte za pouhých 12 790 Kč, a to v termínech od listopadu do března příštího roku. Místa se však rychle plní, takže s rezervací určitě neváhejte. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Thajska s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

Před nákupem letenek nezapomeňte provést celkovou kalkulaci výletu. Nezapomeňte na transfer z/na letiště, ubytování či stravování, které je však v Thajsku podstatně levnější než u nás, takže na něm můžete ušetřit.

 

V žádném případě nezapomeňte vyřídit cestovní pojištění. V případě jakéhokoli problému byste si vše museli platit z vlastní kapsy, a to dost draho. Proto si prohlédněte toto online srovnání cestovního pojištění >>

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo Agodu, která v Asii vychází častokrát výhodněji. Nejlépe však porovnejte nabídky obou serverů a poté se rozhodněte. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Vídeň – Bangkok – Vídeň můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >>

 

Akční letenky do Thajska
Thajsko v hlavní sezóně přímým letem z Vídně za 12 790 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!