Thajsko přímým letem z Vídně za 13790 Kč! (letenky tam i zpět)

Thajsko přímým letem z Vídně za 13790 Kč! (letenky tam i zpět)

Rádi byste příští rok zažili exotickou dovolenou? Vydejte se do Thajska! Pláže s bílým pískem, moře, krásná příroda, výborné jídlo … tohle vše a mnohem víc můžete zažít už příští rok. V nabídce letecké společnosti se objevily letenky ze skvěle dostupné Vídně do thajského Bangkoku. Zpáteční letenky můžete pořídit za cenu 13 790 Kč v mnoha termínech během ledna – června 2022. Pokud sníte o exotické dovolené, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, můžete využít i organizovaných zájezdů. Přehled všech zájezdů od cestovních kanceláří do Thajska najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem do Thajska je nutné si vyřídit Thailand Pass (žádost je nutné podat maximálně 7 dní před odletem). Očkovaní cestovatelé se po příletu musí podrobit PCR testu a absolvovat 1denní karanténu v hotelu. Neočkovaní cestovatelé se musí podrobit 10denní karanténě. Více informací můžete sledovat na stránkách ministerstva.

<

TIP: Pokud byste rádi vyzkoušeli individuální cestování, ale ještě s ním nemáte dostatek zkušeností, užitečné rady najdete v našem článkuJak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Před cestou do Thajska určitě nezapomeňte na cestovní pojištění, jehož přehledné srovnání najdete zde. Taktéž si nezapomeňte propočítat všechny náklady spojené s cestou, včetně dopravy do Vídně, letištních transferů v Thajsku, ubytování a stravování.

Ubytování v Thajsku můžete najít na stránkách Booking. Pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, můžete hledat na stránkách Airbnb.Letenky jsou na příští rok a do té doby se může situace ohledně cestování změnit. Doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna.

Letenky na trase Vídeň – Bangkok – Vídeň můžete rezervovat v několika termínech od ledna do června 2022 za 13 790 Kč na stránkách ověřeného českého prodejce.