Vždy vás lákaly dovolené v exotických zemí, ale nikdy jste se nemohli rozhoupat k činu? Tak to pro vás máme skvělou zprávu, díky které se dost možná rozhodnete vyrazit. Od května až do října tohoto roku můžete využít velmi levných letenek z Prahy do Bangkoku a zpět. V nabídce je mnoho termínů, takže si určitě vyberete ten, který vám vyhovuje. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Thajska s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z pražského Letiště Václava Havla. Lety mimo Schengenský prostor jsou odbavovány v Terminálu 1. Z vlakového hlavního nádraží odjíždí od 5:30 do 22:00 hodin každých 1530 minut nízkopodlažní autobusy. Zastávka leží jak před Terminálem 1, tak před Terminálem 2. Zavazadla jsou zdarma a jízdenku si můžete koupit u řidiče.

 

Při plánování dovolené nepodceňte přípravy a rozvrhněte si své finanční možnosti. Nezapomeňte připočítat k výdajům i cenu dopravy z a na letiště. Doporučujeme si sjednat i cestovní pojištění, jeho online srovnání naleznete na tomto odkazu.

 

Ubytování v hotelech a penzionech můžete najít například na stránkách Booking. Pokud chcete zkusit ubytování u soukromých osob, tak můžete vyzkoušet stránky AirBnbNavíc při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt.

 

 

Letenky na trase Praha–Bangkok–Praha v termínu květen až říjen na libovolný počet dní najdete za cenu 8 990 Kč na stránkách společnosti Pelikán zde>>

 

Levné letenky Thajsko
Levné letenky Thajsko
Thajsko z Prahy za 8990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

4 komentáře u „Thajsko z Prahy za 8990 Kč! (letenky tam i zpět)

 • 19.5.2019 (8:22)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, myslíte si, že je reálný přestup v Kyjevě za 1,5hod? A už jste někdy vyzkoušel tuhle leteckou společnost? Děkuji.

  Reagovat
  • 22.5.2019 (10:12)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, stačit bude a kdyby ne, letecká společnost se o vás musí postarat. S UIA jsem neletěl, ale nebál bych se toho.

   Reagovat
 • 19.5.2019 (8:38)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, chci se zeptat jaké máte s touto společností zkušenosti, nabízejí se nám pěkné letenky do Bangkoku, jen podle recenzí váháme jestli do toho jít, nerada bych trčela někde na letišti kvůli zrušenému letu. Jinak komfort v letadle moc neřešíme, počítáme s tím, že něčím se cena vykompenzovat musí. Máme letět z Prahy do Kyjeva, tam máme hodinu a půl na přestup a poté odlet do Bangkoku, myslíte, že je reálné přestup stihnout? Děkuji moc za vaše zkušenosti a rady.

  Reagovat
  • 22.5.2019 (10:11)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, UIA je normální společnost, zpoždění tam hrozí stejné, jako u jiných společností. Jen komfort bude trochu nižší než např. u Emirates.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!