Akčních letenek z Prahy do Bangkoku za 11790Kč můžete využít k levné návštěvě Thajska. Cena je za let tam i zpět, zahrnuje všechny poplatky i odbavené zavazadlo. Výhodou jsou i krátké přestupy po cestě a to, že je nyní k dispozici celá řeada termínů. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Thajska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou se určitě pojistěte, cokoliv by se vám stalo jinak musíte platit z vlastní kapsy a to poměrně draho.  Je spoustu věcí, kde se dá ušetřit, ale jet do Asie bez pojištění, mezi ně nepatří. Ceny začínají na 9Kč za den – Online srovnání cestovního pojištění >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, zejména cenu ubytování dopravy z/na letiště. Jídlo je v Thajsku levnější (a chutnější) jak u nás, na tom ještě ušetříte. Záleží samozřejmě na míře luxusu a itineráři, ale při naší první cestě po Thajsku jsme se zvládli vejít do 1000Kč/den/2 osoby (nízkorozpočtově a nepočítám letenky). Dá se to samozřejmě levněji když člověk bude přespávat někde za pár dolarů, i podstatně dráž pokud bude volit resorty, kupovat si kde co a využívat různé atrakce – tohle berte spíš pro hrubou orientaci.

 

Ubytování řešte přes Booking nebo Agodu, která v Asii vychází často výhodněji. Chce to ale nabídky porovnat a pak se rozhodnout. Možné je i domlouvat ubytování na místě, ale v tom případě bych doporučoval si přečíst na Bookingu/Tripadvisoru recenze. Ubytování je celkově levné a tak nemá smysl jít jen po co nejnižší ceně a pak sdílet pokoj se šváby :).

 

 

 

Letenky Praha – Bangkok – Praha za 11790Kč můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

Levné letenky z Prahy do Thajska
Levné letenky z Prahy do Thajska
Thajsko z Prahy za 11790Kč! (letenky tam i zpět, včetně odbaveného zavazadla)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *