Skvělý zájezd do Thajska se právě objevil na webu Invie. Pokud patříte ke čtenářům, kteří před poznávačkou Thajska dávají přednost pohodlnosti a luxusu, je tento tip myslím vhodný právě pro vás. V ceně totiž máte kompletní dovolenou, tedy letenky z Praha, dopravu na místě, služby českého delegáta a skvěle hodnocený 5* hotel. Ten má špičkové hodnocení jak na Invii (8,8 z 10), tak na TripAdvisoru (4,5 z 5), nebo na Bookingu (8,2 z 10) a pokud byste si hu kupovali normálně, dáte za něj přes 2000Kč za noc. To je na Thajsko opravdu hodně a očekávat tak můžete vysoký standart. Krásně upravený areál má i fitness centrum a lázně, které vás budou hýčkat a rozmazlovat. Vzhledem k tomu, že jen za letenky do Thajska dáte běžně 12-14 tisíc, je to myslím skvělá příležitost pro ty, co chtějí strávit dovolenou na jednom místě a relaxovat.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Dovolenou v hotelu The Ravindra Beach Resort & Spa můžete zarezervovat zde >>

 

 

 

Ještě k samotné Pattaye, kde se hotel nachází. Je to město vyhlášené především nočním životem a “lehkými” ženami :). Záleží ale hlavně na tom, kde se nacházíte a zrovna okolí pláže Jomtien je klidné. Potkáte zde spoustu Korejců, kteří zde jsou i se svými rodinami a poloha tohoto města umožnuje relativně snadnou cestu na nedaleké ostrovy. Pláž je v porovnání s ostatními v Thajsku slabší, ale není to nic hrozného (Jomtien beach) a snadno se můžete za koupáním přesunout třeba na Koh Lan.

 

 

Thajsko z Prahy na 15 dní do 5* špičkově hodnoceného hotelu se snídaní za 17357Kč! (přes CK)
Štítky:

2 komentáře u „Thajsko z Prahy na 15 dní do 5* špičkově hodnoceného hotelu se snídaní za 17357Kč! (přes CK)

 • 27.5.2017 (10:06)
  Trvalý odkaz

  Sleva do tohoto hotelu je na mnoho dalších 15-denních termínů s odletem z Prahy prakticky po celé září.

  Reagovat
 • 30.5.2017 (10:56)
  Trvalý odkaz

  Zajimalo by mne,jestli nekdo opravdu koupil to Thajsko na 15 dnu za 17357 Kc,nebo to byla chyba cestovky,jak se nam to uz u Invie stalo.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!