Odměňte se za celoroční dřinu pohledem na zapadající slunce nad plážemi v Thajsku. Právě teď můžete zakoupit akční letenky na ostrov Phuket a užít si tak báječnou dovolenou. Odlet je z dobře dostupné Vídně a za cestu tam i zpět zaplatíte akčních 10 990 Kč. Letenky pořídíte v mnoha termínech, od letošního prosince až do dubna příštího roku. V případě, že by vás dovolená v Asii lákala, ale netroufáte si cestovat na vlastní pěst, prozkoumejte nabídky organizovaných pobytů s cestovní kanceláří.

INFO KE KORONAVIRU: V Thajsku trvá nouzový stav. Všichni cestující se musí podrobit 14denní karanténě. Při pozitivním testu je povinná hospitalizace na vlastní náklady. Cesty na ostrov Phuket jsou umožněny v rámci programu Phuket Sandbox. Podmínkou je doložit kompletní očkování a negativní PCR test ne starší než 72 hodin. Žádost o vstup do Thajska můžete vyplnit na tomto odkazu. Kompletní podmínky najdete na stránkách ministerstva. 

TIP PRO VÁS: Pokud byste rádi vyzkoušeli individuální cestování, ale ještě s ním nemáte zkušenosti, spoustu rad a tipů naleznete v našem článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Ještě před cestou si určitě sjednejte cestovní pojištění, porovnání těch nejlepších možností naleznete zde>> Před cestou si rozhodně nezapomeňte spočítat veškeré související náklady jako dopravu do Vídně, ubytování, MHD v Thajsku, pronájem dopravního prostředku nebo jídlo. Do Vídně se z Prahy dostanete pohodlně s dopravci Flixbus nebo RegioJet.

Ubytování v Thajsku můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking. O něco levněji může vyjít ubytování v soukromí, které můžete rezervovat na stránkách Airbnb. Doporučujeme vám si před nákupem všechny nabídky dobře porovnat. Za zváženou stojí i výběr ubytování s možností případného storna zdarma.

Akční letenky na trase Vídeň– Phuket- Vídeň za cenu 10 990 Kč zakoupíte na stránkách ověřeného českého prodejce.

Thajsko (Phuket) z Vídně za 10990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!