Dovolená v exotice přesně podle vašeho gusta? Právě teď si takovou můžete naplánovat a to navíc za akční cenu! Využijte našeho tipu na levné letenky s 5-hvězdičkovou leteckou společností Singapore Airlines. Z Prahy na Phuket koupíte zpáteční lety za skvělých 12 490 Kč. Termínů je zatím opravdu mnoho, vybírat můžete z letů od začátku dubna až do konce listopadu. Záleží tak pouze na vás, jak dlouhý pobyt si zvolíte. Pokud vás Thajsko láká, ale cestujete raději s cestovní kanceláří, nabídku všech zájezdů najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Thajsko se od února otevřelo očkovaným turistům bez nutnosti karantény. Cestovatelé tak mohou od 1. února požádat o vízum v rámci programu Test & Go. Po příletu pak cestující musí absolvovat celkem dva testy – jeden ihned po příletu a druhý 5. den pobytu.  Podrobné podmínky sledujte na stránkách MZV. 

TIP: Pokud byste rádi vyzkoušeli individuální cestování, ale chybí vám zkušenosti, spoustu rad a tipů naleznete v článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Ještě před cestou si určitě sjednejte cestovní pojištění, porovnání těch nejlepších možností naleznete zde>>. Také si nezapomeňte spočítat veškeré související náklady – letištní transfery, ubytování, dopravu v místě, pronájem dopravního prostředku, jídlo, výlety a nejrůznější aktivity. 

Ubytování v Thajsku můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking.  nezapomeňte, že do vašeho odletu se může ještě plno věcí změnit. Je proto rozumné vybírat takové ubytování, které umožňuje bezplatné storno.

Akční letenky na trase Praha – Phuket – Praha za cenu 12 490 Kč zakoupíte v několika termínech od dubna do listopadu 2022 na stránkách ověřeného českého prodejce.

Thajsko (Phuket) z Prahy s 5* aerolinkou Singapore Airlines za 12490 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!