Láká vás exotické Thajsko? Využijte akčních letenek z Prahy na ostrov Phuket! Letenky jsou dostupné za akční cenu 14 990 Kč v mnoha termínech od září až do prosince. Termíny jsou dostupné i přes Vánoce, a tak můžete oslavit vánoční svátky netradičně ve stínu palem. Phuket je ideální pro milovníky krásných pláží, ale i pro cestovatele, kteří rádi objevují zajímavá místa a dovolenou tráví aktivně. Pokud přeci jen dáváte přednost zájezdům od cestovních kanceláří, zájezdy do Thajska naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: Phuket se nejprve otevře pouze pro kompletně očkované cestovatele (od poslední dávky musí uběhnout 14 dní). Další podmínkou bude registrace skrze příjezdový formulář  a negativní výsledek PCR testu (ne starší než 72 hodin). Do doby vašeho odletu se ještě může lecos změnit, doporučujeme proto sledovat podmínky vstupu . 

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

Před cestou si určitě nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>. 

Ubytování můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Akční letenky  Praha – Phuket- Praha za cenu 14 990 Kč zakoupíte na stránkách českého prodejce. Tato cena je dostupná v mnoha termínech od září až do prosince 2021, a to i přes Vánoce. 

Thajsko (Phuket) z Prahy i přes Vánoce za 14990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!