Rádi byste při vaší další cestě zamířili do exotické Asie? Pak vás jistě zaujmou akční letenky z Berlína na thajský ostrov Phuket! V nabídce je hned několik termínů během listopadu a prosince 2021. Za zpáteční letenky zaplatíte opravdu výhodnou cenu 7 990 Kč. Phuket je moderní ostrov ležící při pobřeží pevninského Thajska, který si vás získá svými krásnými plážemi, průzračnými mořem, výbornou gastronomií a zajímavými památkami. Možností je opravdu spoustu a určitě se na tomto ostrově nudit nebudete! Vychutnejte si výborný thajský street food, pozorujte západ slunce na mysu Promthep nebo si užívejte bláznivou jízdu tuk-tukem. Pokud se na cestování na vlastní pěst necítíte, zájezdy do Thajska najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Cesty na ostrov Phuket jsou umožněny v rámci programu Phuket Sandbox. Podmínkou je doložit kompletní očkování a negativní PCR test ne starší než 72 hodin. Žádost o vstup do Thajska můžete vyplnit na tomto odkazu. Kompletní podmínky najdete na stránkách ministerstva. 

TIP PRO VÁS: Pokud byste rádi vyzkoušeli individuální cestování, ale ještě s ním nemáte zkušenosti, spoustu rad a tipů naleznete v našem článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Ještě před cestou je určitě důležité si sjednat cestovní pojištění, porovnání těch nejlepších možností naleznete zde>> Před cestou si rozhodně nezapomeňte spočítat veškeré související náklady jako dopravu do Berlína, ubytování, MHD v Thajsku, pronájem dopravního prostředku nebo jídlo. Do Berlína se z Prahy dostanete pohodlně s dopravci Flixbus nebo RegioJet.

Ubytování v Thajsku můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking. O něco levněji může vyjít ubytování v soukromí, které můžete rezervovat na stránkách Airbnb. 

Akční letenky Berlín– Phuket- Berlín za cenu 7 990 Kč zakoupíte na stránkách ověřeného českého prodejce.

 

Thajsko (Phuket) z Berlína za 7990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!