Pokud hledáte způsob, jak co možná nejlevněji navštívit Thajsko, můžete využít levných letenek do Bangkoku z Krakova za 9290Kč. K dispozici je v tuto chvíli celá řada termínů v březnu a dubnu – tedy ještě v hlavní sezóně. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Thajska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění na Thajska je v podstatě nutné, protože jinak musíte platit z vlastní kapsy a jsou to velké částky (pár stehů a antibiotika po pádu z motorky kamaráda vyšlo na cca 10.000Kč). Stejně ale počítejte s tím, že většina úkonů se hradí hotově a až zpětně vám to pojištovna proplatí. Je proto rozumné mít sebou dostatečnou finanční rezervu. Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady. Jídlo, motorku (či jinou dopravu), pojištění, ubytování a případné vstupy, nebo aktivity.  Thajsko není drahou destinací, ale i tak je třeba s tím počítat. Nás ve dvou lidech vyšel den na zhruba 1000Kč, ale jde to samozřejmě i o něco levněji, nebo mnohem dráž. Vždy záleží na vašem itineráři a míře luxusu, na kterou si potrpíte. Nám stačilo místní jídlo a čisté místo na přespání, atrakce pro turisty celkově moc nevyužíváme.

 

Ubytování řešte přes Booking nebo Agodu, která v Asii vychází často výhodněji. Chce to ale nabídky porovnat a pak se rozhodnout. Možné je i domlouvat ubytování na místě, ale v tom případě bych doporučoval si přečíst na Bookingu/Tripadvisoru recenze a porovnat ceny.

 

 

Letenky Krakov – Bangkok – Krakov můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

Levné letenky do Thajska
Levné letenky do Thajska
Thajsko z Krakova v celou řadu termínů za 9290Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!