Poznejte krásy exotického Thajska! Dlouhé písečné pláže a průzračné moře jsou hlavními lákadly pro návštěvu této asijské země. V Thajsku vás navíc čeká krásná příroda, ostrovy, buddhistické chrámy, výborné jídlo a pokud budete chtít, tak i bujarý noční život. Do thajského Bangkoku můžete vyrazit za skvělou cenu 7 490 Kč. Zpáteční letenky za tuto cenu pořídíte z Berlína hned v několika termínech během února a března 2022. Pokud vás dovolená v Thajsku láká, ale raději se svěříte do rukou cestovní kanceláře, můžete prozkoumat nabídku zájezdů na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Thajsko se od února otevře očkovaným turistům bez nutnosti karantény. Cestovatelé tak mohou od 1. února požádat o vízum v rámci programu Test & Go. Po příletu je nutné absolvovat celkem dva testy – jeden ihned po příletu a druhý 5. den pobytu. 

TIP: Pokud byste rádi vyzkoušeli individuální cestování, ale ještě s ním nemáte zkušenosti, spoustu rad a tipů naleznete v našem článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Ještě před cestou si určitě sjednejte cestovní pojištění, porovnání těch nejlepších možností naleznete zde>> Před cestou si rozhodně nezapomeňte spočítat veškeré související náklady – dopravu do Berlína, ubytování, dopravu v místě, pronájem dopravního prostředku nebo jídlo. 

Ubytování v Thajsku můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking. 

Akční letenky na trase Berlín – Bangkok – Berlín  za cenu 7 490 Kč zakoupíte v několika termínech na stránkách ověřeného českého prodejce.

Thajsko bez karantény z Berlína za 7490 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!