Rádi byste navštívili Thajsko a zároveň vás láká proletět se na palubě jedné z nejlépe hodnocených aerolinek? Využijte nabídku společnosti Qatar Airways a spojte příjemné s užitečným. Za cenu od 11 790 Kč se s touto aerolinkou můžete vydat do Bangkoku, Phuketu či na Krabi. Pozor, daná cena letenek platí v případě cesty dvou osob, tzn. do Thajska s sebou vezměte parťáka. V ceně již máte příruční i odbavené zavazadlo do 30 kg. Termíny jsou pro jednotlivé destinace různé, zatímco do Bangkoku a Phuketu se s Qatar Airways za tuto cenu dopravíte v průběhu téměř celého roku, na Krabi jen v listopadu a prosinci. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti nebo chcete získat další rady, přečtěte si náš podrobný návod Jak na individuální turistiku >>.

 

Před cestou do Asie rozhodně nezapomeňte na cestovní pojištění. Když ho nebudete mít a budete potřebovat lékaře, vše si sami zaplatíte. Podívejte se proto na přehledné srovnání cestovních pojištění zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se snadno dopravíte vlakem i autobusem. Společnosti Regiojet (dříve StudentAgency)Flixbus nabízejí spoje, které vás zavezou dokonce až na letiště.

 

Ještě před nákupem letenek si spočítejte přibližný odhad všech nákladů. Myslete zejména na výše zmíněné cestovní pojištění, dopravu z/na letiště, dopravu na místě, ubytování i stravování. Dobrou zprávou určitě je, že na mnohém můžete oproti ČR ještě ušetřit. Například pouliční jídlo je v Thajsku levné a opravdu dobré.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking či Agodu, která v Asii často vychází o něco výhodněji. Využít můžete také tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes Airbnb. Bydlení je také možné shánět až na místě, doporučujeme však mít hotel zajištěný alespoň na prvních pár dní. Při hledání ubytování na místě se pak nezdráhejte smlouvat.

 

 

Letenky na trase VídeňBangkok (Thajsko)Vídeň za 11 790 Kč vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>

 

Letenky na trase VídeňPhuket (Thajsko)Vídeň za 12 290 Kč vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>

 

Letenky na trase Vídeň–Krabi (Thajsko)Vídeň za 11 990 Kč vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>

 

Thajsko, Bangkok letenky s qatar airways 2020
Letenky s Qatar Airways Bangkok, cena na náhledu za 2 osoby

 

Thajsko, Krabi letenky s qatar airways 2020
Letenky s Qatar Airways Krabi, cena na náhledu za 2 osoby
Thajsko (Bangkok, Krabi, Phuket) z Vídně s Qatar Airways od 11 790 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!