Rádi byste se podívali na Tenerife, ale spíše než zájezd od CK (na jeden jsme dnes již upozorňovali zde) si dovolenou rádi naplánujete na vlastní pěst? Zpáteční letenky s odletem z Vídně u aerolinky WizzAir zakoupíte za parádních 920 Kč se členstvím Wizzair (bez něj bude cena o 20 euro vyší). Aktuálně můžete vybírat z velkého množství termínů včetně těch srpnových, jeden z nich jsme zvolili i my. Na místě se pak můžete těšit na krásné pláže i řadu možností k výletům. Našeho podrobného průvodce po tomto španělském ostrově si zdarma přečtete zde. Toto je tip na individuální cestování, veškeré zájezdy na Tenerife s CK případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko turistům aktuálně umožňuje volný vstup do země, povinné je vyplnit tento online formulář. Dál sledujte situaci a případné změny. 

 

 

TIP: V případě, že s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

I když budete cestovat po EU, vždy raději doporučujeme vyřízení cestovního pojištění. Přehledné online srovnání dostupných možností si můžete prohlédnout zde >>.

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se dopravíte se společnostmi Regiojet nebo Flixbus. Oba dopravci nabízejí i spoje, které vás zavezou přímo na letiště bez nutnosti přestupovat.

 

K ceně letenek připočítejte i další náklady, jaké budete mít. Pamatujte na transfery z/na letiště, stravování i ubytování. Pokud ostrov chcete co nejvíc procestovat, ideální bude zapůjčení vlastního automobilu

 

Ubytování vybírejte buď klasicky na Bookingu, anebo využijte služeb soukromníků na webu AirBnb. Při registraci přes tento odkaz navíc získáte slevu na vaše první ubytování. Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme volit ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase VídeňTenerifeVídeň například v termínu 13. až 18. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti WizzAir. Letenky lze zakoupit také u českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší kvůli jejich provizi, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Pozornost věnujte nočnímu příletu do Vídně (v 1:55). Pokud se budete spoléhat na hromadnou dopravu, budete muset počkat na první ranní spoj.

 

letenky tenerife wizzair
Letenky na Tenerife z Vídně, WizzAir
Tenerife z Vídně i o letních prázdninách za 920 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *