Přemýšlíte, kam se do konce roku ještě vydat za teplem a poznáním? S naším tipem na levné letenky se můžete vydat na Kanárské ostrovy. V nabídce je nádherné Tenerife, kam se z Prahy dostanete zpátečním letem za skvělých 3 990 Kč. Letenky jsou k dispozici v několika prosincových termínech a jeden termín stihnete případně i v listopadu. Rady a tipy na výlety naleznete v našem průvodci po Tenerife zdarma. Tento tip je pro individuální turistiku, pokud chcete na Tenerife, nebo ostatní z Kanárských ostrovů letět přes cestovní kancelář, všechny zájezdy naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika jako taková není na španělském seznamu rizikových zemí. Španělsko nově vyžaduje od všech osob pocházejících a pravděpodobně i přijíždějících  z Prahy nebo Moravskoslezského  kraje průkaz o bezinfekčnosti ( certifikát o ukončeném očkování/ antigenní test / PCR test / potvrzení o prodělání nemoci). Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete Tenerife procestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Tenerife můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha–Tenerife–Praha v několika termínech až do konce roku rezervujte v tomto přehledném kalendáři v termínů >>.

Tenerife z Prahy za 3990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!