I náš další tip je inspirovaný akcí leteckého dopravce Lufthansa. Vy a nejméně jeden další spolucestující se díky ní můžete vydat zpátečním letem v Business Class na ostrov Tenerife za báječnou cenu 6 635 Kč pro jednoho. Letenky si rezervujte nejpozději do 17. února . Sleva platí na vybrané lety, uskutečněné v období od 10.2. do 15.12.2022. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci ostrovem Tenerife. Pokud si na individuální turistiku netroufáte, přehled všech zájezdů za akční ceny najdete pod tímto odkazem.

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika se řadí na seznam rizikových zemí. To znamená, že všichni cestující musí kromě QR kódu příjezdového formuláře předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR testu. Očkovaní a lidé, kteří nemoc prodělali v posledních 180 dnech musí dále předložit negativní antigenní test mladší 48 hodin. Španělsko akceptuje i negativní PCR test ne starší 72 hodin. S platností od 1.2.2022 bude Španělsko uznávat potvrzení o očkování jen do uplynutí 270 dnů od aplikace poslední dávky.

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro pohyb po Tenerife vřele doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování vyhledáte a rezervujete přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb. Pokud neplánujete kupovat letenky odletem na poslední chvíli, vždy dejte přednost ubytování, které nabízí možnost bezplatného storna, vyhnete se tak nepříjemnostem v případě nenadálých změn.

Letenky v Business Class s 50% slevou na trase Praha – Tenerife– Praha  v mnoha termínech od 10.2. – 15.12.2022 můžete zarezervovat na stránkách Lufthansa>> 

Tenerife z Prahy v Business Class za 6635 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!