Jestliže nemáte rádi odlety doslova na poslední chvíli, pak nezoufejte. Dnes přinášíme akční tip, u kterého do odletu zbývá ještě skoro týden. V nabídce cestovní kanceláře se objevil zájezd na Tenerife. Ostrov, který je známý především jako dovolenková destinace s nádhernými plážemi. Na své si zde však přijdou i milovníci turistiky, většinu povrchu ostrova totiž tvoří hory. Zaleťte si v termínu 24.1. – 31.1.2022 prozkoumat krásy tohoto ostrova. Cena 10 990 Kč zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery v místě pobytu, ubytování, stravování formou All inclusive a služby delegáta. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci ostrovem Tenerife.

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika je na španělském seznamu rizikových zemí. Osoby, které cestují z rizikových regionů, musí kromě QR kódu příjezdového formuláře předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR / antigenního testu.  Aktuální podmínky najdete na stránkách MZV

Dovolenou ve 4* hotelu Blue Sea Lagos de Cesar můžete zarezervovat zde >> (Recenze hostů si můžete přečíst na stránkách Invia zde >>)

Tenerife z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do 4* resortu za 10990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!