Zajímavou nabídku přinášíme i v tomto tipu. Již za pár dní můžete v termínu 17.1. – 24.1.2022 vyrazit na ostrov Tenerife a to navíc za skvělou cenu 12 390 Kč. V ceně pobytového balíčku je zahrnuto ubytování ve 4hvězdičkovém hotelu s programem All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a k ruce vám bude česky hovořící delegát. Hotel Blue Sea Lagos de Cesar leží v letovisku Puerto de Santiago a svým hostům nabízí kvalitní zázemí. Najdete zde nejen bary a restaurace, ale i dětské brouzdaliště, nebo autopůjčovnu. Nic vám tak nebrání podniknout výlety do širokého okolí. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci ostrovem Tenerife. 

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika je na španělském seznamu rizikových zemí. Osoby, které cestují z rizikových regionů, musí kromě QR kódu příjezdového formuláře předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR / antigenního testu. 

Dovolenou v hotelu Blue Sea Lagos de Cesar můžete zarezervovat zde >>. (Recenze hostů si můžete přečíst na stránkách Invia zde >>)

Tenerife z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do 4* hotelu za 12390 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *