Léto je v nedohlednu a vám už chybí sluneční paprsky? S naším tipem se můžete vydat na dovolenou k moři za super cenu! V nabídce cestovní kanceláře se totiž objevil organizovaný zájezd na Tenerife za milých 11 990 Kč. V ceně pobytu je zahrnuto ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu na 8 dní, zpáteční letenky z Prahy, stravování formou All Inclusive, letištní transfery a služby delegáta. Termín pobytu je 10 .1. – 17.1.2022, na plánování tak ještě máte pár dní. Před cestou nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce ostrovem Tenerife. 

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika je na seznamu rizikových zemí. Osoby, které cestují z rizikových regionů, musí kromě QR kódu příjezdového formuláře předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR / antigenního testu. 

Dovolenou v hotelu Blue Sea Lagos de Cesar můžete zarezervovat zde >>. Recenze hostů, kteří navštívili toto ubytování, si můžete přečíst na stránkách Invia zde >>

Tenerife z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do 4* hotelu za 11990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!