Užijte si příchod nového roku na pláži u moře! V nabídce cestovní kanceláře se objevil pobyt na ostrově Tenerife a to v termínu 31.12.2021 – 7.1.2022. Za cenu 12 990 Kč pořídíte ubytování ve 4hvězdičkovém hotelu se stravou All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Bydlet budete v hotelu Blue Sea Puerto Resort, který leží v turistickém městečku Puerto de la Cruz. Najdete zde restaurace obchody i bary. Pokud plánujete výlety po okolí, doporučujeme vám navštívit zoologickou zahradu, která se nachází zhruba 3,5 km od resortu. Před cestou nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce ostrovem Tenerife. 

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika je na seznam rizikových zemí. Cestující musí kromě QR kódu příjezdového formuláře předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR / antigenního testu. 

Dovolenou v hotelu Blue Sea Puerto Resort můžete zarezervovat zde >> Recenze hostů, kteří navštívili toto ubytování, si můžete přečíst na stránkách Invia zde >>

Tenerife z Prahy na 8 dní přes Silvestra s ALL INCLUSIVE za 12990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!