Pláže, příroda, zalesněné hory, bublající řeky, vodopády a romantický klid. Ukázkové líbánky jako z knížek můžete zažít na Bali. Navštívit můžete rýžová políčka nebo si nechat vyhotovit jedinečné svatební fotografie. Indonésie je skvělým cílem svatební cesty a přinese vám nezapomenutelné zážitky za ne příliš vysoké ceny.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Jak se tam dostat?
Využijte leteckou dopravu. Letenka na Bali bude největší položkou na vašem účtě, pobyt tam už vůbec drahý není. Letenky na Bali můžete zakoupit zde >>

 

Pokud vás netlačí čas a nechcete vyrážet konkrétně v jeden den, klidně si počkejte na nějakou slevovou akci, pokud však budete pořizovat letenky na určité datum budou vás stát kolem 16 000Kč za osobu.

 

Co vyřídit před odjezdem?
Očkování není nutné, pro klid v duši si ho pořídit samozřejmě můžete, není to však nezbytně nutné. Vízum také nepotřebujete pokud se hodláte zdržet méně než 30 dní.
Stáčí tedy sbalit nějaké oblečení, v pohodě se vejdete do pár triček, zařídit cestovní pojištění nejlevněji zde: https://levnocestovani.cz/pojisteni/ a můžete vyrazit.

 

Kde se ubytovat?
Pokud hledáte levnou dovolenou nejlépe usmlouváte cenu přímo na Bali osobně. Ne každý však zrovna na svatební cestě hledá to největší dobrodružství, proto si ubytování dle vašich preferencí rezervujte dopředu na některé ze známých stránek, třeba z http://www.booking.com. Dvoulůžkové pokoje seženete i pod 200Kč na noc, záleží na tom, co od ubytování čekáte.
Můžete si také rezervovat ubytování pouze na prvních pár dní a dále se přestěhovat podle toho, kde se vám bude líbit a co najdete.

 

 

 

 

 

Co vidět a co dělat?

 

Sekumpul Waterfalls
Jistě, pláže jsou nádherné, ale vnitrozemí, klid a padající vodopády mohou být také romantika. Půjčte si motorku, stojí to pár korun a můžete vyjet kamkoliv. Tento přírodní park stojí za to navštívit a můžete se dokonce nahoře nad vodopády ubytovat. Jestli se bojíte vyrazit sami, můžete si najmout průvodce.

 

Tirta Gangga
Opravdu krásný vodní palác, vstup do něj přijde asi na 60 korun. Procházet se budete nad vodou, kde plave spousta barevných rybiček.

 

Menjangan Island
Určitě nevynecháte ani pláže, tento korálový útes je vhodný pro plavání, šnorchlování a užívání si podvodního života. Pokud máte radši trochu adrenalinu vyzkoušejte potápění.

 

 

 

 

Virgin Beach
Je nejnavštěvovanější pláží na Bali s panensky bílým pískem, nevýhodou zde může být větší množství turistů.

 

Padang Padang Beach
Jedna z nejfotogeničtějších pláží Bali, najdete ji na jihu Bali. Pláž je, stejně jako mnoho jiných, často obsypána turisty.

 

Sopka Agung
Výstup na sopku z nevšedním výhledem na Bali, budete si muset pronajmout průvodce, který vás vyjde kolem 1000Kč. Ze sopky můžete zažívat také nezapomenutelný západ slunce.

 

Svatba na oko
Svatbu na Bali můžete zažít na oko například na pláži, pod vodou nebo v chrámech. Možností je spousta. Nezapomenutelné budou určitě místnízvyky a zejména náboženská část obřadu.
Nebo si na Bali můžete nechat zhotovit nádherné svatební fotografie.

 

Svatební cesta na Bali
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!