Nemůžete spát, protože stále hledáte svoji vysněnou dovolenou? Pokud máte rádi spontánnost a trochu dobrodružství, přinášíme vám tip na Super Last minute zájezd s cestovní kanceláří na Zanzibar, který nyní koupíte jen za 15 990 Kč se stravováním formou polopenze a za 17 990 Kč s programem All Inclusive. Cena dále zahrnuje ubytování v resortu u pláže na 9 dní, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a podporu delegáta. Odlet je však již zítra v 11:00, nejlepší možností je tak koupě pobytu hned ráno a přímo u Čedok. Vše se dá zařídit jednoduše online, ale i tak to asi bude na knop.

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou na Zanzibar musí cestující vyplnit online příjezdový formulář. Všichni neočkovaní cestující do Tanzanie musí předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starší než 72 hodin). Další informace najdete na stránkách ministerstva.

<

Dovolenou v hotelu Uroa Bay Beach s polopenzí v termínu 30.8. – 7.9. 2022 si můžete prohlédnout a zde >> Pokud preferujete zájezd s programem All Inclusive, ve stejném termínu je možné rezervovat pobyt v hotelu Diamonds Mapenzi Beach >> Rezervaci pro obě varianty však doporučujeme provést přímo na portále Čedok >>

Super last minute Zanzibar z Prahy na 9 dní – s polopenzí za 15990 Kč, s ALL INCLUSIVE za 17990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!