Máte už sbalené kufry a rádi byste vyrazili k moři? Pokud chcete zažít exotickou dovolenou, mohla by vám padnout do oka právě tato nabídka. Zájezd do 4* hotelu na Zanzibaru s polopenzí můžete aktuálně pořídit za cenu 18 990 Kč. Pokud dáváte přednost all inclusive stravování, zájezd v této variantě pořídíte za cenu 24 990 Kč. Cena zahrnuje letenky (odlet z Prahy), letištní transfery v místě, ubytování na 7 nocí, stravování a služby delegáta. Pláž Uroa s jemným bílým pískem se nachází přímo u hotelu. S rezervací příliš dlouho neváhejte, odlet je již zítra. 

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou na Zanzibar musí cestující vyplnit online příjezdový formulář. Všichni neočkovaní cestující do Tanzanie musí předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starší než 72 hodin). Další informace najdete na stránkách ministerstva.

<

Dovolenou v hotelu Uroa Bay Beach Resort s polopenzí za 18 990 Kč můžete rezervovat zde >> Zájezd s ALL INCLUSIVE za 24 990 Kč můžete rezervovat zde >>  Recenze hotelu si můžete přečíst zde >> 

 

Super last minute zájezd na Zanzibar z Prahy. S polopenzí za 18990 Kč, s ALL INCLUSIVE za 24990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!