Včera jsme vás upozorňovali na last minute zájezd na Zanzibar. Pokud jste s nákupem váhali, nyní můžete zájezd pořídit za výhodnější super last minute cenu. Za 17 990 Kč si můžete dopřát parádní týden na exotickém Zanzibaru. Cena zahrnuje letenky (odlet z Prahy), letištní transfery v místě, ubytování na 8 dní, stravování formou polopenze a služby delegáta. Hotel se nachází přímo u pláže s jemným bílým pískem, na které můžete zdarma využívat lehátka i slunečníky. Pokud by vám více vyhovovala all inclusive strava, zájezd v této variantě pořídíte za cenu 20 490 Kč. S nákupem příliš dlouho neváhejte, odlet je již zítra 22.11.2022. 

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou na Zanzibar musí cestující vyplnit online příjezdový formulář. Všichni neočkovaní cestující do Tanzanie musí předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starší než 72 hodin). Další informace najdete na stránkách ministerstva.

<

Zájezd do hotelu Uroa Bay Beach Resort **** v termínu 22.11. – 30.11. 2022 můžete rezervovat zde >> Variantu s all inclusive můžete rezervovat zde >> 

Super last minute zájezd na Zanzibar na 9 dní do 4* resortu s polopenzí za 17990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *