Jak a kde si pořídit levné letenky? Kdy je pro jejich nákup nejvhodnější doba? Vyplatí se letenky nakupovat s předstihem nebo až na poslední chvíli před odletem na vysněnou dovolenou? Kde hledat, když potřebuji levnou letenku na poslední chvíli?

 

 

V současnosti už dávno neplatí pravidlo, že čím více se blíží termín odletu, tím více klesá cena letenek. Letecké společnosti ceny letenek naopak s počtem prodaných míst v letadle zvyšují. Chcete-li pořídit letenky opravdu levně, vyplatí se kupovat je se značným (několika měsíčním) předstihem či sledovat akce, které se na webech jednotlivých leteckých společností pravidelně objevují (nebo sledovat levnocestovani.cz, kde o nich určitě napíšeme).

 

Rozhodujete-li se vycestovat do zahraničí na poslední chvíli, ani potom nezoufejte! Levné letenky se totiž dají sehnat i na poslední chvíli! Chce to už ale trochu štěstí při jejich vyhledávání a flexibility při výběru termínu odletu a cílové destinace. Levné lety na poslední chvíli můžete najít mezi charterovými letenkami.

 

Charterové lety jsou nepravidelné spoje původně určené klientům cestovních kanceláří. Místa v charterových letech která se neprodají, pak nabízejí společnosti za velmi výhodných podmínek a ušetřit můžete až několik desítek procent z ceny letenky. Charterové lety bývají vypravovány do oblíbených turistických destinací, tedy například do Španělska, Řecka, Itálie či Turecka. U výprodeje charterových letenek platí, že čím více se blíží termín odletu, tím jsou letenky levnější. Nejlevnější jsou tzv. super last minute letenky na lety s odletem do 24 hodin či dokonce ještě v tentýž den za několik hodin.

 

V České republice nejčastěji zprostředkovává charterové lety společnost Travel Service. Aktuální informace o super levných letech na poslední chvíli z odletem z České republiky i ze sousedních států přinášíme na našem serveru www.levnocestovani.cz. Zaregistrujte se u nás a tipy na levné lety Vám budou chodit přímo na Váš e-mail! O dostupných letenkách nás cestovky informují a ozvíte se tak o nich jako první.

 

Pokud se v nabídce objeví Vám vyhovující super last minute letenka, s nákupem zásadně neotálejte. Počet výhodných letenek bývá jen omezený. Často je v nabídce jen několik kusů levných letenek, které se vyprodají během několika hodin.

Super last minute letenky
Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!