Pátek 13. nemusí nosit smůlu, naopak se v ten den můžete vydat na výlet do Německa! Zpáteční letenky do Stuttgartu u aerolinky Laudamotion pořídíte za 330 Kč s tím, že na cestu se vydáte v pátek ráno, návrat je plánován na nedělní odpoledne. Vzhledem k odletovému letišti (Vídeň) tato nabídka zaujme zejména obyvatele jižní Moravy. Ve Stuttgartu si pak prohlédnete zámek podobný tomu ve Versailles nebo muzea věnovaná slavným automobilkám. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Německa s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod: Jak na individuální cestování >>.

 

Pro cesty po EU není cestovní pojištění vysloveně nezbytností, přesto ho doporučujeme sjednat. Budete tak mít jistotu, že v případě ošetření u lékaře po vás nebude vyžadována finanční spoluúčast. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se pohodlně dostanete autobusy společnosti Regiojet (Student Agency) nebo Flixbus. Některé spoje vás zavezou na letiště, jiné do centra města.

 

Před nákupem letenek si jako už klasicky nezapomeňte propočítat přibližné náklady na celý víkendový pobyt. Myslete na výše zmíněné cestovní pojištění, ubytování, dopravu na místě a stravování.

 

Ubytování řešte buď přes Booking, nebo využijte tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes web AirBnb.

 

 

Letenky VídeňStuttgartVídeň na termín 13. až 15. března (pátek až neděle) můžete rezervovat na stránkách Laudamotion. Alternativně letenky zakupte u spolehlivého českého prodejce. Cena je sice o něco vyšší, ale máte vše v češtině a pár korunami přispějete na provoz tohoto webu. 

 

Pozornost věnujte brzkému odletu z Vídně.

 

Akční letenky Stuttgart, víkendový termín
Stuttgart z Vídně na víkend za 330 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *