V severoitalské Veroně naleznete slavný Juliin balkón, který se stal slavným díky Shakespearově hře Romeo a Julie. Ale není to jediný důvod, proč toto město zamilovaných navštívit :). Je plné památek jako je Dóm, nebo románský kostel San Zeno Maggiore. Zvážit můžete i návštěvu nedalekých Benátek, kdy při včasném nákupu zaplatíte jen 9,9€ za jednu cestu. Datumů je celá řada, včetně prodloužených víkendů. Zájezdy do Itálie přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z dobře dostupného Norimberka, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, případně automobilem.

 

Před zakoupením čehokoliv si nezapomeňte propočítat všechny náklady – cesta od/k letišti, doprava na místě, případné vstupy a hlavně ubytování, které v těchto krásných městech nepatří k nejlevnějším. Ušetřit můžete tím, že kupon na slevu 725Kč pro první ubytování dražší 1900Kč a ubytujete se přes AirBnb. Zvolit ale můžete i klasický Booking.

 

 

Letenky zakupujte přímo u dopravce Ryanair.com za necelých 16€, tedy cca 420Kč. Datumů je celá řada, já pro názornost vybral prodloužený víkend 27. – 30. července.

 

Letenky do Verony
Letenky do Verony

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně jen příruční zavazadlo, které vám bude stačit bohatě.  Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na tento datum, naleznete zde >>

 

Pokud byste chtěli spojit návštěvu Verony s návštěvou Benátek, zakupte si lístky na Flixbus. Je rozumné tak učinit hned po zakoupení letenek, ceny začínají na 9,9€ a postupně stoupají.

 

Po stopách Romea a Julie aneb Verona o letních prázdninách za 420Kč! (s možností návštěvy Benátek za 520Kč)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!