Především fanoušky seriálu Hra o trůny potěší dnešní další levnocestovatelský tip do Belfastu. Právě zde naleznete Titanic Belfast Museum, kde mimo jiné můžete usednout i na železný trůn :). A díky specializovaným tour můžete navštívit i lokality, kde se natáčel. Byla by ale velká škoda skončit jen u toho, vždyt tuto lokalitu si filmaři nevybrali náhodou a své si najdou i milovníci historie, přírody, nebo fotografové.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Berlína, průvodce po něm naleznete zde. Využít k dopravě můžete např. Eurolines, nebo StudentAgency (ty jsou dražší, ale zase vás zavezou až přímo na letiště).

 

Před cestou si nezapomente spočítat všechny náklady, především za vstupy, dopravu z/na letiště a ubytování. To bych rezervoval s předstihem, ted se dá ještě rezervovat dobré a na Irsko levné ubytování, ale to bude postupně mizet. Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Levnější alternativou může být (ale určitě si to srovnejte) využití naší slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. A to zvlášt tehdy, pokud vás poletí více.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Berlín – Belfast – Berlín za 6€ nakupujte přímo na Ryanair.com v termínu 4. – 6. dubna

 

 

 

 

Po stopách Hry o trůny, aneb Severní Irsko za 160Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!