stockholm

Skandinávie je díky svému kouzlu lákadlem pro mnoho cestovatelů. Země, která vypadá jako královská, vás přívítá s otevřenou náručí. Stockholm je město plné kouzelných ulic, dechberoucích výhledů a skanzenů, které vám přiblíží místní život. Vydejte se za pouhých 258 Kč do Švédska, kde zažijete výbornou dovolenou, o které budete ještě dlouho vyprávět. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy s cestovní kanceláří naleznete například zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z pražského Letiště Václava Havla. Lety do zemí Schengenského prostoru odlétají z Terminálu 2. Pokud se v pražské MHD nevyznáte, tak z hlavního nádraží odjíždí od 5:30 do 22:00 hodin každých 1530 minut nízkopodlažní autobusy. Zastávka leží jak před Terminálem 1, tak před Terminálem 2. Zavazadla si můžete vzít zdarma a jízdenku lze zakoupit u řidiče.

 

Před dovolenou určitě nezapomeňte na zřízení cestovního pojištění. Jeho přehledné online srovnání naleznete například na tomto odkaze. Také k celkové kalkulaci výletu nezapomeňte připočítat dopravu z/na letiště ve Stockholmu.

 

Ubytování můžete zarezervovat například přes stránku Bookingkde naleznete hotely či ubytovny v konkrétní destinaci. Jestliže dáváte přednost ubytování u soukromníka, podívejte se na stránku AirBnb. Navíc při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase Praha-Stockholm-Praha v termínu 29. – 31. ledna (středa až pátek) zakoupíte na stránkách společnosti Ryanair. Za cenu 388 Kč si můžete výlet prodloužit a vydat se do Stockholmu už v pondělí, 27. ledna. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky Stockholm
Levné letenky Stockholm
Stockholm z Prahy na víkend za 258 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!