Levných letenek do Stockholmu je jako šafránu, natož těch s odletem z Prahy. Vy nyní toto hlavní město Švédska můžete navštívit za parádních 418 Kč. Na místě strávíte celý týden na přelomu září a října, budete tak mít dost času na důkladné poznání města i jeho okolí a ještě byste měli mít příjemné počasí. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Stockholmu s cestovní kanceláří případně naleznete zde.

 

 

Tip: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

 

Před cestou vám doporučujeme uzavřít cestovní pojištění, online srovnání naleznete zde >>

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, k ceně letenek ale nezapomeňte připočítat náklady na výše zmíněné pojištění, ubytování a stravování. Severské země patří mezi dražší destinace, Švédsko není výjimkou. Je třeba s tím počítat ještě před nákupem letenek. Pozornost navíc věnujte tomu, že přiletíte na letiště Stockholm Skavsta, které je od Stockholmu vzdáleno zhruba 100 km. Do centra Stockholmu se můžete dopravit autobusy (jízdenky zakoupíte zde, při nákupu online je sleva).

 

Ubytování na daný termín můžete vyhledávat přes Booking. Alternativou je pak využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Stockholm–Praha na termín 25. září do 2. října (středa až středa) rezervujte na stránkách Ryanair. Letenky můžete zakoupit i u českého prodejce – bude to sice o pár korun dražší, ale vy tak dostanete zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte také provoz tohoto webu.

 

Letenky Stockholm
Letenky Stockholm
Stockholm z Prahy za 418 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!