Nespoléhejte na Last Minute nabídky cestovních kanceláří a naplánujete si dovolenou s předstihem! Pokud se necháte inspirovat naším dalším příspěvkem, můžete si začátkem srpna užít pobyt u moře v Egyptě, a to jen za 9 990 Kč. Tato cena zahrnuje ubytování ve 4* hotelu s programem All Inclusive na 8 dní, zpáteční letenky z Brna nebo Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Hotel Magic Beach se rozprostírá přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a pro hotelové hosty jsou zde připraveny slunečníky a lehátka zdarma. Před cestou nezapomeňte nakouknout do našeho online průvodce Egyptem, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o jednotlivých letoviscích. 

INFO KE KORONAVIRU: Egypt zrušil podmínky prokazovat se dokladem o bezinfekčnosti pro vstup do země. Do Egypta je tak možné cestovat jako před pandemií.

<

Dovolenou v hotelu Magic Beach Resort s odletem z Brna v termínu 4.8. – 11.8. 2022 si můžete prohlédnout a rezervovat zde >>

Dovolenou v hotelu Magic Beach Resort s odletem z Prahy v termínu 4.8. – 11.8. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu najdete zde >>)

Srpnový zájezd do Egypta z Prahy nebo Brna na týden do 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 9990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *