Akční tip na zájezd na Rhodos jsme vám již přinesli. Jestliže byste však rádi na tento malebný řecký ostrov vyrazili po vlastní trase, využijte akčních letenek společnosti Ryanair a velice levného ubytování. Zpáteční letenku z Prahy aktuálně zakoupíte za 1963 Kč. Připojíte-li k této ceně právě zmíněné ubytování, vejdete se na částku 4550 Kč za osobu/8 dní. Aby vám na Rhodu nic neuniklo, inspirujte se v našem podrobném průvodci zdarma. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Rhodos s cestovní kanceláří naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Od zítřka, 1. července, se otevírají hranice všech řeckých ostrovů. Proto i na Rhodos budete mít umožněn přístup bez jakýchkoli omezení. Vaší jedinou povinností je nejpozději 48 hodin před odletem vyplnit online formulář, kde vypíšete podrobnosti o vašem pobytu. Následně vám bude na email zaslán kód, kterým se prokážete při vstupu do letadla.

Mějte však na paměti, že situace se může v průběhu času opět změnit. Proto pečlivě sledujte aktuální dění. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek a ubytování dále připočtěte náklady na stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší dopravu po ostrově doporučujeme zapůjčit vlastní automobil

 

Pro názornost jsme vybrali toto ubytování, které nabízí skromné vybavení, návštěvníky je však velice dobře hodnoceno (8,9/10). Jestliže by vám však nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Rhodos – Praha v termínu 5. – 12. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair >> 

 

Akční letenky na Rhodos
Srpnový Rhodos z Prahy na 8 dní za 4550 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!