Polovina léta je téměř za námi a vy jste letos ještě nebyli u moře? Pokud jste příznivci individuální turistiky, máme tip přesně pro vás. Naše dnešní kombinace vás zavede na řecký ostrov Rhodos. Vybrali jsme pro vás let od společnosti Ryanair a pobyt v hotelu Lisa na severu ostrova v termínu 15.8. – 25.8.2021. Zpáteční letenky z Prahy a ubytování vás vyjde na 5890 Kč a to už je příjemný základ pro vaši dovolenou. Za jedenáct dní si příjemně odpočinete a jistě stihnete navštívit i mnohá zajímavá místa. Pro tipy na výlety si přečtěte našeho online průvode po ostrově Rhodos. Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti a cestovat na vlastní pěst vás neláká, určitě si vyberete z nabídky hotových zájezdů s podporou cestovní kanceláře.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po ostrově Rhodos doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Pokud vás náš tip na ubytování nezaujal nebo preferujete jinou část ostrova,  hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase  Praha – Rhodos – Praha   v termínu 15.8. – 25.8. 2021 zakoupíte na stránkách Ryanair. Ubytování v hotelu Lisa rezervujte zde.

Srpnový Rhodos z Prahy na 11 dní za 5890 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!