Že si nemůžete užít dovolenou u moře za malé peníze? Zkombinujte akční letenky společnosti Ryanair s výhodným ubytováním a zjistěte, že to možné opravdu je. Zpáteční letenku z Vídně na ostrov Rhodos aktuálně zakoupíte za 1490 Kč. Připočítáte-li k tomu cenu ubytování v letovisku Falikari, dostanete se na částku 4055 Kč za osobu/8 dní. Jestliže nevíte, co na Rhodu vidět, inspirujte se v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Rhodos s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Letiště na řeckých ostrovech se budou otevírat 1. července. Od té doby bude tedy přístup na Rhodos zcela bez omezení.

Mějte však na paměti, že se může situace rychle změnit. Proto sledujte aktuální dění. Tento akční tip je tedy směřován zejména pro ty čtenáře, kteří si nemohou dovolenou zakoupit na poslední chvíli. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte připočítat i zbylé náklady na dovolenou, jako například stravování, cestovní pojištění či zapůjčení automobilu. 

 

Pro názornost jsme vybrali toto velice dobře hodnocené ubytování. V případě, že by vám však nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Vídeň – Rhodos – Vídeň v termínu 13. – 20. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Věnujte pozornost brzkému odletu z Vídně a dobře si naplánujte svůj příjezd na letiště. Jestliže byste se dopravovali autobusem, budete muset využít poslední spoj předešlého dne a přečkat noc na letišti. 

 

Akční letenky na Rhodos

 

 

Srpnový Rhodos na 8 dní za 4055 Kč! (letenky z Vídně + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!