Na vlastní pěst můžete vyrazit také na Rhodos! Akční letenky s odletem z Vídně spojte s námi vybraným ubytováním a 4 dny od čtvrtka do neděle prožijte na tomto populárním řeckém ostrově. Ceková částka za osobu je 2 300 Kč, což je cena, na kterou se s cestovní kanceláří běžně nedostanete. Počítáme navíc s letenkami bez členství Wizzair, s členstvím se dostanete na částku 1 925 Kč /osoba. Rhodos pak nabídne spoustu příležitostí k výletům, tipy najdete v našem online průvodci po Rhodu zdarma. Tento tip je na individuální cestování, veškeré zájezdy na Rhodos s cestovní kanceláří případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Od 15. června bez povinné karantény přiletíte na letiště v Athénách a Soluni, od 1. července pak na ostrovní letiště včetně Rhodu. Počítejte pouze s tím, že vybráni můžete být k náhodnému otestování. Do ČR vám bude umožněn volný návrat.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

I při dovolené v EU doporučujeme nepodcenit cestovní pojištění. Srovnání dostupných možností naleznete na tomto odkazu >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se dopravíte se společnostmi Regiojet a Flixbus. Oba dopravci nabízejí spoje, které vás bez nutnosti přestupu zavezou přímo na letiště.

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte připočítat náklady na transfer z/na letiště, stravování a cestovní pojištění. Pokud ostrov plánujete hodně procestovat, vyplatí se půjčení auta.

 

Pro ubytování jsme zvolili skvělá studia Michaelos. Jsou výborně hodnocená, k dispozici vám bude i venkovní bazén. Vybírejte však podle svých požadavků, veškeré hotely na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes AirBnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky VídeňRhodosVídeň v termínu 27.–30. srpna (čtvrtek až neděle) můžete zarezervovat na stránkách Wizzair. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Pozornost věnujte brzkému odletu z Vídně a dobře naplánujte svůj příjezd na letiště.

 

letenky Rhodos Wizzair
Levné letenky z Vídně na Rhodos, srpen
Srpnový Rhodos na 4 dny v prodlouženém víkendu za 2300 Kč! (letenky z Vídně + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!