Přemýšlíte kam letos na dovolenou? Malebný řecký ostrov Mykonos by mohl být tou správnou volbou! Využijte akčních letenek z Vídně od společnosti Wizz Air a užijte si nezapomenutelný týden na tomto ostrově plném luxusu. Zpáteční letenky za 770 Kč jsou dostupné například v termínu 17.8 – 24.8.2021. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci, ve kterém najdete tipy na zajímavá místa. Pokud přeci jen dáváte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, najdete je na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete ho vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, které k cestování patří – letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Vídeň – Mykonos – Vídeň v termínu 17.8. – 24.8. 2021 můžete zarezervovat zde >> Alternativně můžete letenky nakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Srpnový Mykonos z Vídně za 770 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!