Podnikněte cestu do Milána! Pokud nemáte dovolené nazbyt, můžete to pojmout jako rychlý výlet a tam letět v sobotu a zpět v neděli. Termínů za cenu 718 Kč je ale víc, pobyt v italském městě módy si tak můžete téměř libovolně protáhnout. Navštívit navíc nemusí „pouze Milán“, ale také kouzelné Bergamo. Připravený pro vás máme online průvodce Milánem. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy s cestovní kanceláří případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Itálie začátkem června otevřela hranice pro turisty. Nemusíte předkládat žádný test ani podstupovat karanténu. Do ČR se zatím vracíte s nutností předkládat negativní test, to se ale od 15. června ruší.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou začínáte, rady najdete v tomto podrobném návodu >>.

 

Cestovní pojištění vždy raději doporučujeme vyřídit. Srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Cena letenek je příznivá, i přesto před jejich nákupem nezapomeňte na kalkulaci celé dovolené. Započítejte transfer z/na letiště, ubytování i stravování. Pozornost věnujte tomu, že přiletíte na letiště Milán Bergamo. Z něj to do Milána budete mít zhruba 1 hodinu cesty, do Bergama případně pojedete jen 20 minut.

 

Volné hotely naleznete na Bookingu. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Levnější ubytování obvykle naleznete v již zmíněném Bergamu. Vzhledem k aktuální situaci je ideální vybrat ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Milán Bergamo–Praha například v termínu 22.–23. srpna (sobota a neděle) rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Letenky můžete zakoupit také u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, ale nákup proběhne v češtině, vy získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte chod tohoto webu.

 

letenky Milán Ryanair
Letenky do Milána Bergama z Prahy, srpen
Srpnový Milán z Prahy na víkend za 718 Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!