I když Manchester můžete mít spojený s fotbalem a ikonickým stadionem Old Trafford, toto anglické město má co nabídnout i milovníkům památek či nákupů. Zpáteční letenky s odletem z Prahy nyní u aerolinky Ryanair pořídíte za parádních 838 Kč. Nabídka je o to lepší, že se jedná o pobyt přes víkend od pátečního večera do neděle. Využít tak nemusíte ani jeden den dovolené. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Manchesteru s cestovní kanceláří naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Velká Británie od 8. července zavedla povinnou karanténu pro přijíždějící cestovatele. Pokud se ale situace bude dál vyvíjet dobře, dá se očekávat pozvolné uvolňování opatření. Při návratu do ČR pak od 15. června není nutné předložit negativní test.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Nemáte zkušenost s individuální turistikou? V tomto podrobném návodu najdete spoustu užitečných rad.  

 

Před odletem nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Vše lze vyřídit z pohodlí domova, online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet a přílet bude z parádně dostupné Prahy, kromě ceny letenek ale do celkových nákladů nezapomeňte připočítat i cenu transferu z/na letiště v Anglii, stravování a ubytování.

 

Ubytování můžete vyřešit buď klasicky přes Booking, anebo využít tuto naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaManchesterPraha v termínu 7. až 9. srpna (pátek až neděle) můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně je možné letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

letenky Velká Británie ryanair
Letenky z Prahy do Manchesteru, srpen
Srpnový Manchester z Prahy na víkend za 838 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!