Máte k dispozici méně dní dovolené, stejně se však nechcete ochudit o dovolenou u moře? Pak využijte akčních letenek společnosti Ryanair a zaleťte si v srpnu na prodloužený víkend na Kypr. Zpáteční letenku z Prahy aktuálně zakoupíte za 1814 Kč. Připojíte-li však k ceně letenek i velice levné ubytování, vejdete se na částku 3420 Kč za osobu/4 dny. Inspiraci na výlety po Kypru můžete načerpat v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Kypr s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Pro Čechy je aktuálně vstup na území Kypru umožněn bez jakýchkoli omezení. Mějte však na paměti, že celá situace se může ještě změnit. Proto sledujte pozorně aktuální dění a novinky. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek a ubytování dále nezapomeňte připočítat i náklady za stravování, letištní transfery či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Abyste během prodlouženého víkendu poznali z Kypru co nejvíce, doporučujeme zapůjčit si vlastní automobil

 

Pro názornost jsme vybrali toto velice dobře hodnocené ubytování ve městě Paphos. V případě, že by vám však nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Paphos – Praha v termínu 29. srpna – 1. září můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair >> 

 

Akční letenky na Kypr

 

Srpnový Kypr z Prahy na 4 dny v prodlouženém víkendu za 3420 Kč! (letenky + ubytování)

2 komentáře u „Srpnový Kypr z Prahy na 4 dny v prodlouženém víkendu za 3420 Kč! (letenky + ubytování)

  • 1.7.2020 (16:45)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, email uvedený u komentáře v databázi vůbec nemáme, nic na něj tedy ani neposíláme. V emailu který vám chodí stačí kliknout dole na „Odhlásit odběr“ a žádný email vám již nepřijde.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!