Máte k dispozici méně dní dovolené, stejně se však nechcete ochudit o dovolenou u moře? Pak využijte akčních letenek společnosti Ryanair a zaleťte si v srpnu na prodloužený víkend na Kypr. Zpáteční letenku z Prahy aktuálně zakoupíte za 1814 Kč. Připojíte-li však k ceně letenek i velice levné ubytování, vejdete se na částku 3420 Kč za osobu/4 dny. Inspiraci na výlety po Kypru můžete načerpat v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Kypr s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Pro Čechy je aktuálně vstup na území Kypru umožněn bez jakýchkoli omezení. Mějte však na paměti, že celá situace se může ještě změnit. Proto sledujte pozorně aktuální dění a novinky. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek a ubytování dále nezapomeňte připočítat i náklady za stravování, letištní transfery či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Abyste během prodlouženého víkendu poznali z Kypru co nejvíce, doporučujeme zapůjčit si vlastní automobil

 

Pro názornost jsme vybrali toto velice dobře hodnocené ubytování ve městě Paphos. V případě, že by vám však nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Paphos – Praha v termínu 29. srpna – 1. září můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair >> 

 

Akční letenky na Kypr

 

Srpnový Kypr z Prahy na 4 dny v prodlouženém víkendu za 3420 Kč! (letenky + ubytování)

2 komentáře u „Srpnový Kypr z Prahy na 4 dny v prodlouženém víkendu za 3420 Kč! (letenky + ubytování)

  • 1.7.2020 (16:45)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, email uvedený u komentáře v databázi vůbec nemáme, nic na něj tedy ani neposíláme. V emailu který vám chodí stačí kliknout dole na „Odhlásit odběr“ a žádný email vám již nepřijde.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!