Využijte akčních letenek od společnosti easyJet a vydejte se na prodloužený víkend do Amsterdamu! Procházka podél romantických kanálů, projížďka na lodičce, návštěva květinového trhu.. To vše a mnohem víc nabízí hlavní město Nizozemska, Amsterdam!  Letenky za akční cenu 1 449 Kč jsou dostupné v termínu 19.8. – 22.8. 2021 (čtvrtek – neděle). Pokud přeci jen dáváte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, naleznete je na tomto odkazu

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika byla zařazena Nizozemskem do seznamu bezpečných zemí. Občané ČR se tak při cestování nemusí prokazovat žádným dokladem o bezinfekčnosti. 

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky Praha – Amsterdam – Praha v termínu 19. 8. – 22.8. 2021 rezervujte na stránkách EasyJet. Alternativně je možné letenky zakoupit skrze ověřeného českého prodejce, u kterého bude sice cena trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Srpnový Amsterdam z Prahy na prodloužený víkend za 1449 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *