Vezmeme akční letenky od společnosti WizzAir, přimícháme levné ubytování a vznikne nám skvělá dovolená na překrásném řeckém ostrově Korfu. Zpáteční letenku z Vídně aktuálně zakoupíte za 883 Kč, ubytování v letovisku Kavos pak pořídíte pro dvě osoby za 6472 Kč. Spočítáte-li si tedy náklady na jednu osobu/osm dní, vejdete se na částku 4120 Kč! Jste-li členy klubu WizzAir, letenku pak koupíte ještě levněji! Chcete-li si užít levnou dovolenou u moře, pak této nabídky určitě využijte. Ubytování je krásně zařízené, má výhled na moře a je skvěle hodnocené. Inspiraci na výlety pak načerpejte v našem podrobném průvodci zdarma. 

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou do Řecka, a to nejpozději 24 hodin před odletem musíte vyplnit tento online formulář o podrobnostech vašeho pobytu. Do emailu vám bude následně zaslán QR kód, kterým se prokážete při vstupu do letadla a po příletu na letištní kontrole. Odlet je však téměř za měsíc, podmínky vstupu se tedy mohou stále změnit. Proto bedlivě sledujte aktuální dění a novinky. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus. 

 

K nákladům na letenky a ubytování dále určitě připočítejte i letištní transfery, stravování a cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Doporučujeme si také zapůjčit vlastní automobil. 

 

Vybrali jsme pro vás toto krásné, skvěle hodnocené ubytování v letovisku Kavos. Věříme, že padne do oka i vám. Jestliže by vám však stejně nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Doporučujeme však hledat nabídky s možností bezplatného storna. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Korfu – Vídeň v termínu 14. – 21. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti WizzAir. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Korfu

 

Srpnové Korfu z Vídně na 8 dní za 4120 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!