Nemáte času a dovolené na zbyt, přece jen byste ale rádi vyrazili na otočku k moři? Žádný problém! Zkombinujte akční letenky společnosti Ryanair z Prahy na Korfu s velice levným a krásným ubytováním a vejdete se na částku 2750 Kč za osobu/3 dny. Letenky samotné pak vycházejí na 1895 Kč. Korfu je poměrně malý ostrov, a tak není těžké jej během chvíle procestovat tam a zpátky. Aby vám však neunikly ty nejkrásnější místa, přečtěte si našeho podrobného průvodce zdarma. Veškeré zájezdy na Korfu s cestovní kanceláří pak naleznete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou, a to nejpozději 24 hodin před odletem, musíte vyplnit online formulář (naleznete zde) o podrobnostech vašeho pobytu na ostrově. Do emailu vám následně přijde kód, kterým se prokážete při vstupu do letadla a po příletu na letištní kontrole. Odlet je však až za měsíc a podmínky vstupu se mohou stále změnit. Sledujte proto bedlivě aktuální dění a novinky. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte připočítat i zbylé náklady, a to například stravování, letištní transfery či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Abyste z ostrova poznali co nejvíce, doporučujeme zapůjčit si vlastní automobil. 

 

Vybrali jsme pro vás toto krásně zařízené a skvěle hodnocené ubytování. Jestliže by vám však nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. S ohledem na situaci doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. 

 

 

Letenky Praha – Korfu – Praha v termínu 21. – 23. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Korfu

Srpnové Korfu z Prahy na víkend pátek – neděle za 2750 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!