Užít si dovolenou u moře v hlavní sezoně za malé peníze? Ano, i to je možné. Využijete-li kombinace akčních letenek na Korfu z Prahy za 1604 Kč a velice levného ubytování v letovisku Kavos, vejdete se na částku 4170 Kč za osobu/8 dní. Aby vám na cestách po Korfu nic neuniklo, inspirujte se v našem podrobném průvodci zdarma. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Korfu s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Včera, 1. července, se otevřely hranice všech řeckých ostrovů. Tedy i na Korfu můžete vycestovat bez jakýchkoli omezení. Vaší jedinou povinností je vyplnit online formulář o podrobnostech vašeho pobytu, a to nejpozději 48 hodin před odletem. Následně vám bude zaslán QR kód, kterým se prokážete při vstupu do letadla. 

Odlet je však za více než měsíc. Mějte tedy na paměti, že situace se může stále změnit. 

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek a ubytování samozřejmě nezapomeňte připočítat i náklady na stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší dopravu po ostrově doporučujeme zapůjčení vlastního automobilu. 

 

Pro názornost jsme vybrali toto velice skromně zařízené ubytování. V případě, že však nelpíte na low cost cestování, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Korfu – Praha v termínu  22. – 29. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Korfu
Srpnové Korfu z Prahy na 8 dní za 4170 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *