Rádi byste zavítali na zelení porostlé a průzračným mořem obklopené Korfu? Pak využijte letenek společnosti Ryanair a zaleťte si na tento malebný řecký ostrov za 2343 Kč. Připojíte-li k této ceně náklady za ubytování, vejdete se na částku 4880 Kč za osobu/7 dní, což je velice lákavá nabídka. Aby vám na Korfu nic neuniklo, načerpejte inspiraci na výlety v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Korfu s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Hranice řeckých ostrovů se otevírají 1. července, a to zcela bez omezení. Nově však musíte nejpozději 48 hodin před odletem vyplnit online formulář, ve kterém vyplníte veškeré podrobnosti o vašem pobytu. Po vyhodnocení formuláře vám bude zaslán kód, podle kterého se prokážete v letadle. Formulář můžete vyplnit online zde

Mějte však na paměti, že situace se může ze dne na den změnit. Proto pečlivě sledujte aktuální dění. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek a ubytování dále připočítejte i náklady na stravování, letištní transfery či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pro lepší dopravu po ostrově doporučujeme zapůjčit si vlastní automobil. 

 

My jsme pro názornost vybrali toto ubytování v letovisku Sidari (na Bookingu má hodnocení 7,7/10). V případě, že by vám nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Korfu – Praha v termínu 1. – 7. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair >> 

 

Akční letenky na Korfu
Srpnové Korfu z Prahy na 7 dní za 4880 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!