Rádi byste vyrazili na levný pobyt u moře na vlastní pěst? 5denní dovolená na oblíbeném řeckém ostrově Korfu vás aktuálně vyjde na 2 930 Kč. Do dané částky počítáme zpáteční letenky s odletem z Bratislavy i dobře hodnocené ubytování. Odlétat budete v úterý, návrat je plánován na sobotu. Co vše na místě podniknout najdete v tomto online průvodci po Korfu. Jedná se o tip na individuální cestování, zájezdy od cestovních kanceláří případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Řecko obecně patří mezi koronavirem mírněji zasažené státy. Po příletu se vás nebude týkat karanténa, vybráni můžete být pouze k náhodnému otestování. Při návratu do ČR pak nemusíte předkládat test, tzn. vrátíte se zcela volně.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si návod Jak na individuální turistiku >>.

 

I když budete cestovat po území EU, pro jistotu vždy doporučujeme mít sjednané cestovního pojištění. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se pohodlně dopravíte autobusy Flixbus nebo Regiojet. Průvodce Bratislavou s popisem cesty na letiště pak naleznete zde >>.

 

Před nákupem čehokoliv si propočítejte přibližné náklady na celou dovolenou. Pro dopravu z letiště je možné využít služeb společnosti Hoppa, máme s nimi dobré zkušenosti. Pokud zvažujete víc výletů, ostrov nejlépe projedete s automobilem, který je možné rezervovat přes stránky Rentalcars.

 

Pro ubytování jsme zvolili dobře hodnocená Hebes studia. Jejich největší předností je blízkost moře i dostupnost obchodů a restaurací. Vybírejte však podle vlastních požadavků. Další možností je pak využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes web AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky BratislavaKorfuBratislava v termínu 4. až 8. srpna (úterý až sobota) můžete rezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně je možné letenky zakoupit u spolehlivého českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Pozornost věnujte poměrně pozdnímu příletu na Korfu, nezapomeňte na něj upozornit ubytování.

 

letenky Korfu Ryanair
Levné letenky z Bratislavy na Korfu, srpen
Srpnové Korfu z Bratislavy na 5 dní za 2930 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!