Dnešní tip potěší zejména cestovatele, kteří si svou dovolenou rádi organizují sami. Díky letenkám od společnosti Ryanair se můžete vydat na řecký ostrov Korfu a užít si tak prodloužený víkend u moře. K letenkám jsme pro vás vybrali velmi dobře hodnocené apartmány, které najdete na tomto odkazu.  Lety jsou dostupné z Bratislavy v termínu 26.8. – 29.8. 2021. Před cestou se můžete inspirovat v našem online průvodci Korfu, aby vám neunikla žádná zajímavá místa. Pokud vás dovolená na Korfu láká, ale raději dáváte přednost cestování s CK, zájezdy najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Bohužel se nedá předvídat, jaká bude v daném termínu situace.  Doporučujeme rezervovat ubytování pouze s možností bezplatného zrušení. Aktuálně při vstupu do Řecka platí tato pravidla: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po ostrově Korfu doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Pokud vás náš tip na ubytování nezaujal nebo preferujete jinou část ostrova,  hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb. V současné situaci raději rezervuje ubytování až těsně před odjezdem nebo s možností bezplatného zrušení. 

Letenky Bratislava – Korfu – Bratislava v termínu 26.8. – 29.8. 2021 můžete zakoupit na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině. Ubytování v apartmánech F.S. Kavos najdete zde.

Srpnové Korfu z Bratislavy na 4 dny v prodlouženém víkendu za 2490 Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!