Nemáte dovolené nazbyt a do zahraničí byste proto rádi podnikli jen krátký výlet, kdy nebudete muset vyčerpat ani den dovolené? Vaší volbou se mohou stát akční letenky s odletem z Bratislavy, s nimiž se dopravíte do bulharského Burgasu. Jejich cena činí 1 180 Kč. Tam budete odlétat v sobotu odpoledne, návrat je plánován na nedělní pozdní odpoledne. Na místě tak strávíte přesně 1 den. Za tu dobu stihnete koupačku v moři i ochutnávku výborné bulharské kuchyně. Pokud by se vám to přeci jen zdálo málo, pobyt si můžete i protáhnout. Informace o Bulharsku pak najdete v podrobném průvodci zdarma. Toto je tip na individuální cestování, zájezdy do Bulharska s CK naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě do ani z Bulharska vás momentálně nečekají žádná omezení.  S sebou si ale nezapomeňte zabalit roušku. Vzhledem k termínu odletu, do kterého stále zbývá více než měsíc, sledujte aktuální situaci a případné změny.

 

 

TIP: V případě, že s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, vám k přečtení doporučujeme tento podrobný návod >>.

 

Pojištění pro kratší cesty po Evropě sice není nezbytností, ale stojí pár korun a máte s ním jistotu bezplatného ošetření. Online srovnání dostupných cestovních pojištění proto naleznete zde >>

 

Odlet a přílet bude z dobře dostupné Bratislavy. Tam vás dovezou autobusy Flixbus nebo Regiojet. Průvodce Bratislavou s podrobným popisem cesty na letiště pak naleznete zde >>.

 

Před nákupem čehokoliv si propočítejte přibližné náklady na celý výlet. Myslete na ubytování, stravování i dopravu. Při tak krátké návštěvě Bulharska pravděpodobně zůstanete přímo v Burgasu a nebudete podnikat žádné velké cesty. Pokud si ale pobyt protáhnete a stihnete víc výletů, hodit se může automobil. Ten si rezervujete přes stránky Rentalcars.

 

Veškeré hotely s volnou kapacitou naleznete zde. Alternativně se registrujte přes tento odkaz a využijte slevu na vaše první ubytování rezervované přes oblíbený web AirBnb. Vzhledem k situaci je ideální zvolit ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase BratislavaBurgasBratislava například v termínu 29. až 30. srpna (sobota a neděle) můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně pořídit také u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

letenky burgas ryanair
Letenky z Bratislavy do Burgasu, srpen

 

 

Srpnové Bulharsko z Bratislavy na víkend za 1180 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!