Navštivte italský ostrov slunce – Sicílii. Pokud rádi svou dovolenou plánujete sami, určitě vás zaujme nabídka akčních letenek od společnosti Ryanair. Letenky z Prahy do sicilského Trapani můžete zakoupit například v termínu 12.8. -19.8. 2021 za skvělou cenu 1014 Kč. Za tuto cenu je v nabídce i několik dalších termínů. Před cestou se určitě inspirujte v našem online průvodci Sicílií, který vám pomůže s plánováním zajímavých zastávek. Pokud přeci jen dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy od cestovních kanceláří si můžete prohlédnout na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář . Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování na Sicílii můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha–Trapani–Praha například v termínu 12.8. – 19.8. 2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce.

 

Srpnová Sicílie z Prahy za tisícovku (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!